Jobs in Germany

Home  | univativ GmbH  | Performance Marketing Managera...
  • Karlsruhe

  • Baldmöglichst, bis zum 01.03.2025, mit Option auf Verlängerung, mit Option auf Übernahme | 25 bis 37.5 Stunden pro Woche | Karlsruhe | Handel | Berufserfahrener | Projekt-ID A202446198_2S

    univativ ist ein Projekt- und Personaldienstleister, der Studenten und Absolventen spannende Jobs bei renommierten Unternehmen bietet. Deine Karriere ist unsere Mission, denn Deine Entwicklung liegt uns am Herzen.

    Lubisz pracować w różnorodny sposób, jesteś kreatywny, ale też uzdolniony analitycznie? Dobrze znasz język polski i chcesz pracować na arenie międzynarodowej? W takim razie szukamy Ciebie jako Performance Marketing Managera (m/k/d) dla firmy z polskimi lokalizacjami. Również jako freelancer lub w niepełnym wymiarze godzin.

    Nasz klient, grupa z sektora drogeryjnego, poszukuje wzmocnienia w projekcie za pośrednictwem univativ. Grupa przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju w asortymencie produktów i ducha zespołu w firmie. Imprezy pracownicze i płaska hierarchia sprawią, że dzień pracy będzie niezapomniany i przyjemny. Aplikuj teraz!

    Aufgaben

    • Planowanie i zarządzanie działaniami online w mediach płatnych dla firmy w Polsce
    • Tworzenie docelowych wskaźników KPI dla płatnych mediów we współpracy z niemieckim zespołem ds. marketingu efektywnościowego
    • Monitorowanie i optymalizacja bieżących kampanii i budżetów
    • Tworzenie nowych kampanii we współpracy z cyfrową agencją kreatywną i doradzanie interesariuszom
    • Dalszy rozwój specjalistycznego obszaru w Polsce

    Qualifikation

    • Ukończone studia w dziedzinie marketingu lub porównywalne szkolenie
    • Pożądane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w marketingu efektywnościowym
    • Płynna biznesowa znajomość języka polskiego, niemieckiego i angielskiego jest niezbędna
    • Silne umiejętności komunikacyjne, analityczny sposób myślenia oraz niezależny i zorientowany na wyniki sposób pracy
    • Gotowość do podróżowania do Karlsruhe 1-2 razy w miesiącu na spotkania na miejscu
    • Miejsce zamieszkania musi znajdować się w Niemczech

    Benefits

    • Maximale Flexibilität durch die Möglichkeit, 100 % Remote zu arbeiten
    • Roczne wynagrodzenie między 40 000 a 55 000 euro
    • Maksymalna elastyczność z możliwością pracy w 100% zdalnej
    • Bardzo koleżeńskie środowisko z silnym duchem zespołu
    • Zwrot kosztów podróży na spotkania na miejscu
    • Elastyczne godziny pracy i opcje pracy zdalnej
    • Szeroki zakres możliwości dalszego szkolenia w naszej e-Akademii

    Wir konnten Dein Interesse wecken? Klasse!

    Wir freuen uns auf Deine Bewerbung

    Application form

    Apply for the job by filling the job application form with your details

    .doc, .docx, .pdf, .rtf, .txt upto 10 MB

    Having issues with applying? Try applying on the portal

    Jobs at univativ GmbH

    All Jobs at univativ GmbH →

    Helpful information

    Job recommendations